15-lecie Centrum Kształcenia w Języku Angielskim

Zespół Centrum Kształcenia w Języku Angielskim
9 kwietnia 2024 r, w pięknym gmachu Opery Nova w Bydgoszczy świętowaliśmy 15-lecie utworzenia studiów anglojęzycznych w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. W tym wspaniałym jubileuszu wzięło udział ponad 600 wyjątkowych gości. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz województwa, miasta oraz uczelni, rekruterzy, wykładowcy, przedstawiciele kadry administracyjnej, studenci oraz absolwenci studiów anglojęzycznych, a także wielu innych znamienitych gości.

Po zaprezentowaniu historii utworzenia i rozwoju studiów anglojęzycznych w Collegium Medicum UMK, prof. dr hab. Arkadiusz Jawień, Dyrektor Centrum Kształcenia w Języku Angielskim Collegium Medicum UMK, podziękował osobom, które przyczyniły się do powstania studiów anglojęzycznych oraz tym, którzy obecnie wspierają działalność Centrum Kształcenia w Języku Angielskim CM UMK.

W dalszej części uroczystości, przedstawiciele studentów uhonorowali wybranych pracowników dydaktycznych pięknymi statuetkami. To wyjątkowe wydarzenie uświetniły również występy wokalno-taneczne studentów z Irlandii, Nigerii, Tajwanu i Indii oraz występy Chóru Collegium Medicum pod dyrekcją prof. Janusza Staneckiego oraz mgr Anny Kocent, a także występ Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Bydgoska.

Łączymy wyrazy wdzięczności dla przybyłych gości oraz dla wszystkich osób, które wsparły to wyjątkowe wydarzenie. Jednocześnie życzymy Państwu i sobie dalszej owocnej i życzliwej współpracy w zakresie prowadzenia i rozwoju studiów anglojęzycznych w Collegium Medicum UMK.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć>>