Sukces naszych naukowców i studentów na Gali Copernikana

Z radością informujemy, że Laureatami Gali Copernicana zostali nasi naukowcy i studenci. W kategorii Najlepszy Prodziekan Ds. Studenckich został prof. dr hab. Michał Wiciński. W kategorii „Doktorant na 5+” została Małgorzata Grochocka ze Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum UMK. W kategorii „Zakręceni w nauce” dla najlepszego studenckiego koła naukowego na całym UMK nagrodę otrzymało Interdyscyplinarne Koło Naukowe Geriatrii Collegium Medicum UMK.

Uniwersytecka Charytatywna Gala Copernicana to wydarzenie zorganizowane przez Samorząd Studencki i Samorząd Doktorantów UMK w Toruniu. W tym roku Gala odbyła się 1 marca o godzinie 19:00 w Auli UMK. Galę tradycyjnie uświetniły także występy muzyczne oraz licytacja charytatywna. Zebrane podczas tego wieczoru pieniądze zostaną przeznaczone na profilaktykę zdrowia psychicznego społeczności studenckiej i doktoranckiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.