Sukces Doktorantki z Collegium Medicum

Z radością informujemy, że Laureatką Gali Copernicana w kategorii „Doktorant na 5+” została Małgorzata Grochocka ze Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Uniwersytecka Charytatywna Gala Copernicana to wydarzenie zorganizowane przez Samorząd Studencki i Samorząd Doktorantów UMK w Toruniu. W tym roku Gala odbyła się 1 marca o godzinie 19:00 w Auli UMK. Galę tradycyjnie uświetniły także występy muzyczne oraz licytacja charytatywna. Zebrane podczas tego wieczoru pieniądze zostaną przeznaczone na profilaktykę zdrowia psychicznego społeczności studenckiej i doktoranckiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Doktorantka jest Przewodniczącą Doktoranckiego Forum Uczelni Medycznych (DFUM) oraz Członkiem Szerokiego Zarządu i Rady Doradczej Krajowej Reprezentacji Doktorantów (KRD). Członkini  Oddziału Bydgoskiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej PTD) oraz laureatka Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia. Za swoją pracę została nagrodzona Nagrodą Rektora II˚ za rok 2022 oraz wyróżnieniem za rok 2021, 2020, 2019.

Małgorzata Grochocka ze Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Gala Copernicana 1.03.2024