Zaprojektuj swoją koszulkę!

koszulkaInteresujesz się grafiką, a może masz w sobie żyłkę projektanta? Samorząd Studencki Collegium Medicum ma dla studentów niecodzienną propozycję. Zaprojektuj koszulkę dla kierunków prowadzonych w Collegium Medicum UMK. Masz niepowtarzalną okazję aby wykazać się kreatywnością i błysnąć autorskim pomysłem na projekt koszulki, którą będą nosić inni.

Twój projekt powinien być:

• wykonany dowolną techniką komputerową
  • zapisany w jednym z formatów: cdr, ai, eps, psd, tif w skali 1:1 – rozmiar jaki znajdzie się na koszulce
  • jednokolorowy i bezpośrednio związany z tematyką kierunku CM
  • może być zabawny, może być poważny
  • nie może zawierać treści obraźliwych, ani reklamy żadnych produktów

Zgłoszenie projektu do konkursu

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy:
    formularz do pobrania tutaj >>

2. Wypełniony formularz prześlij razem z Twoim projektem na adres:
    koszulka.cm.umk@gmail.com
    bądź przekaż go osobiście członkom Rady Samorządu Studenckiego CM UMK koordynującym projekt:

3. W ciągu 7 dni od nadesłania formularza zgłoszeniowego należy dostarczyć osobom koordynującym projekt własnoręcznie podpisane oświadczenie dostępne pod tym adresem:
    formularz do pobrania tutaj >>

Wszystkie projekty zostaną opublikowane na Facebooku oraz na stronie Rady Samorządu Studenckiego Collegium Medicum UMK.

Najlepszy projekt wybiorą studenci Collegium Medicum UMK poprzez wypełnienie ankiety internetowej (adres ankiety zostanie podany po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń).

Maksymalnie można zgłosić do konkursu nawet 11 projektów – po 1 dla każdego kierunku studiów prowadzonych w Collegium Medicum UMK.

A jest o co walczyć. Na najlepsze projekty czekają atrakcyjne nagrody:

• za 1 miejsce - nagroda o wartości 500 PLN !!!
  • za 2 miejsce - nagroda o wartości 300 PLN
  • za 3 miejsce - nagroda o wartości 100 PLN

Ponadto przewidziane są także upominki dla autorów, których projekty nie zajmą żadnego miejsca, ale zdobędą najwięcej głosów w rankingu poszczególnych kierunków.

Harmonogram konkursu

• 1.02.2012 – 25.03.2012 - termin nadsyłania projektów
  • 26.03.2012 – 1.04.2012 - INTERNETOWE GŁOSOWANIE
  • kwiecień 2012 - ogłoszenie wyników
  • Juwenalia 2012 – uroczyste wręczenie nagród

dostępny jest tutaj >>

Nadesłanie projektu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu konkursu!