Medycyna okopowa - działalność medyków pola walki

12 marca br. odbędzie się otwarte spotkanie z szefem medyków bojowych, działających na linii frontu w Ukrainie. Na spotkanie zaprasza Interdyscyplinarne Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Klinicznej i Interpersonalnej wraz z Opiekunem dr Kosmą Kołodziejem, we współpracy z fundacją diversityPL i Bydgoszcz_Pomaga_Ukrainie.

Wykład poprowadzi Damian Duda - medyk bojowy, wykładowca, trener, który uratował około 500 żołnierzy i cywili, odznaczony orderem przez Wołodymyra Zełeńskiego, na linii frontu od 2014 roku.

Temat wykładu: „Medycyna okopowa - działalność medyków pola walki Fundacji W międzyczasie na ukraińskim froncie". Wykład odbędzie się 12 marca 2024 r. o godz. 17:00 w auli 1.4 (budynek "A", ul. Jagiellońska 13, Bydgoszcz).

WYKŁAD OTWARTY - ZAPRASZAMY!

Damian Duda - plakat promujący wykład „Medycyna okopowa - działalność medyków pola walki Fundacji W międzyczasie na ukraińskim froncie"