Konkurs Przedświąteczna Gorączka Przygotowań

Zapraszamy studentów i pracowników naszej uczelni do udziału w świątecznym konkursie, który zobrazuje przygotowania do zbliżających się świąt. Chcielibyśmy podejrzeć jaki jest Wasz sposób na organizację zimowej przestrzeni i czy porwała Was przedświąteczna gorączka przygotowań.

Zachęcamy do nadsyłania zdjęć, które oddadzą klimat magii zbliżających się świąt oraz atmosferę przedświątecznych przygotowań. To, w jaki sposób szykujecie się do świąt, zostawiamy waszej inwencji pamiętając, że ilu ludzi, tyle pomysłów i na nie właśnie czekamy!

Najbardziej kreatywne i zabawne fotografie zostaną nagrodzone mixem nagród w postaci gadżetów i upominków z logo CM UMK. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę główną- bluzę CM i kubek z logo uczelni.

Warunkiem koniecznym, aby wziąć udział w konkursie, jest bycie studentem lub pracownikiem CM UMK oraz polubienie fanpage’u Collegium Medicum na FB i postu konkursowego zamieszonego na FB. https://www.facebook.com/collegiummedicumbydgoszcz.

Konkurs trwa w terminie od 13.12.2023 godz. 12:00 do 19.12.2023 godz. 12:00!

Zdjęcia należy przesyłać na adres promocja@cm.umk.pl w tytule wiadomości wpisując „przedświąteczna gorączka przygotowań”.

regulamin_konkursu_Świteczna_Gorączka_Przygotowań  docx36.25 KB

konkurs wita 2023