Spotkanie informacyjne dla pracowników dotyczące programu Erasmus+

Dział Międzynarodowych Partnerstw i Mobilności Edukacyjnej w UMK zaprasza do udziału w kolejnym spotkaniu informacyjnym DigiCafe dotyczącym programu Erasmus+ i wyjazdów w celach szkoleniowych i dydaktycznych w ramach nowych projektów ERASMUS+ KA131 i KA171.

Na spotkanie online zaproszeni są wszyscy pracownicy: kadra akademicka oraz pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi, czyli pracownicy administracji centralnej i wydziałowej, pracownicy naukowo-techniczni oraz bibliotekarze i lektorzy naukowo-dydaktyczni.

Podczas spotkania uzyskają Państwo informacje dotyczące m.in. procedury aplikacyjnej, wymaganej dokumentacji oraz finansowania wyjazdów.

Spotkania planowane jest 30 listopada (w godzinach 11:00-13:00).

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy dołączyć do spotkania na platformie MS Teams przez link: https://t.ly/egSWg.