Targi Kół Naukowych

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

Już 23 listopada odbędzie się kolejna edycja Targów Kół Naukowych organizowanych przez Studenckie Towarzystwo Naukowe CM UMK!

Program wydarzeń:

- godz. 15:45, sala A019, Budynek Patomorfologii - wykład "Jak rozpocząć działalność naukową na CM UMK?"

Konferencje? Badania naukowe? Artykuły w czasopismach z Impact Factor? lek. Jakub Husejko (opiekun sekcji lekarskiej SKN Geriatrii) oraz lek. Adam Wełniak (lekarz stażysta, były przewodniczący SKN Dermatologii) podzielą się z Wami wiedzą na temat tego, jak można rozpocząć działalność naukową będąc jeszcze na studiach i osiągać sukcesy.

- godz. 17:00 - 19:45, sala B209, Budynek Patomorfologii - Targi Kół Naukowych

Przyjdź, zobacz, porozmawiaj! To świetna okazja, by dowiedzieć się czegoś więcej o Studenckich Kołach Naukowych. Przedstawiciele SKN-ów przygotują stoiska, na których zaprezentują swoją działalność, a także z chęcią odpowiedzą na Wasze pytania dotyczące ich aktywności.

Dołączcie do wydarzenia! Dla uczestników szykujemy niespodziankę wraz z Corpus F.army.

Plakat Targi Kół Naukowych