VI Gala Kół Naukowych

Studenckie Towarzystwo Naukowe Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na VI Galę Kół Naukowych.

Gala odbędzie się 28.11.2023 r. o godz.17:00 w Sali Audytoryjnej w budynku "A" przy ulicy Jagiellońskiej 13.

Podczas gali będziemy mieli okazję dowiedzieć się, które Studenckie Koła Naukowe najefektywniej pracowały w minionym roku akademickim. Dodatkowo, ogłosimy skład nowego Zarządu Studenckiego Towarzystwa Naukowego, który rozpocznie swoją kadencję od stycznia 2024 roku. Nie zabraknie również momentu, aby uhonorować najbardziej aktywnych. Przyznane zostaną nagrody i wyróżnienia w siedmiu kategoriach, w tym dla Najlepszego Studenckiego Koła Naukowego CM UMK oraz za Najwyżej Punktowany Artykuł Naukowy w sezonie 2022/2023.

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów oraz opiekunów Studenckich Kół Naukowych!

Plakat VI Gala Kół Naukowych