Wyróżnienia podczas Gali "Specjalista 2022"

IMG 7447 002

21 października br. w Warszawie, w czasie Gali „Specjalista 2022”, organizowanej corocznie przez Ministerstwo Zdrowia, zostały wręczone listy gratulacyjne lekarzom, farmaceutom, diagnostom laboratoryjnym, pielęgniarkom, położnym oraz przedstawicielom tzw. innych zawodów medycznych, którzy w ubiegłym roku uzyskali najwyższe wyniki z państwowego egzaminu specjalizacyjnego.

Wśród nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele naszej uczelni.

Dr Kinga Lis, adiunkt w Katedrze i Klinice Alergologii, Immunologii Klinicznej i Chorób Wewnętrznych CM UMK, otrzymała list gratulacyjny od Minister Zdrowia - w związku z ukończeniem specjalizacji w dziedzinie Laboratoryjna Immunologia Medyczna i złożeniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego Diagnostów Laboratoryjnych z najlepszym wynikiem w 2022r.

Lek. Kacper Kroczek z Katedry Pediatrii, Hematologii i Onkologii CM UMK otrzymał list gratulacyjny od Minister Zdrowia - w związku z ukończeniem specjalizacji w dziedzinie chirurgii dziecięcej i złożył Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z najlepszym wynikiem w kraju.

Serdecznie gratulujemy!

IMG 7342 002