Turniej tenisa o Puchar Prorektora ds. CM

Zgodnie z wieloletnią tradycją w Collegium Medicum został rozegrany turniej tenisa o Puchar Prorektora ds. CM UMK. Turniej rozegrano systemem pucharowym mężczyzn i kobiet.

Konkurs cechował wysoki poziom sportowy oraz oddający charakter turnieju przekrój uczestników, począwszy od studenta po profesora. Okazałe puchary, trofea i upominki dla każdego uczestnika zawodów ufundowała Prorektor ds. Collegium Medicum, prof. dr hab. Kornelia Kędziora-Kornatowska oraz Bydgoska Izba Lekarska i Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Lekarska w Toruniu.

Finał pań

• I miejsce: Małgorzata Struzik – Małgorzata Struzik Gabinet Stomatologiczny
    w Potulicach  (6:1; 6:1)
  • II miejsce: Anna Pokrzywa – V rok, kierunku lekarskiego CM UMK (1:6; 1:6)