Spotkanie organizacyjne dla studentów pierwszego roku kierunków anglojęzycznych

W dniu 2 października 2023 r. studenci pierwszego roku kierunków anglojęzycznych: lekarskiego, fizjoterapii, pielęgniarstwa i farmacji wzięli udział w spotkaniu organizacyjnym, któremu przewodniczył prof. dr hab. Arkadiusz Jawień, dyrektor Centrum Kształcenia w Języku Angielskim CM UMK. Po spotkaniu studenci jednej z organizacji studenckich MSA  zabrali pierwszorocznych studentów na krótką wycieczkę -  pokazali im obiekty Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. Antoniego Jurasza oraz najważniejsze budynki Uczelni.

Cieszymy się, że studenci z różnych zakątków świata dołączyli do naszej społeczności akademickiej i mamy nadzieję, że nadchodzące lata będą pełne przyjemnych doświadczeń, które pomogą im rozwijać się zarówno pod względem akademickim, jak i osobistym.

Spotkanie organizacyjne studentów studiów anglojęzycznych