Pierwsze szlify i nowe doświadczenia naszych Debiutantów

W dniach 8-9 czerwca reprezentacja naszej uczelni wzięła udział w Mistrzostwach Polski Uczelni Medycznych w koszykówce 3x3.

Impreza (świetnie zorganizowana i przeprowadzona przez klub uczelniany łódzkiego UMED-u) rozgrywana była na terenie kompleksu Manufaktury.
Collegium Medicum reprezentowały po dwa czteroosobowe zespoły żeńskie i męskie. Był to debiut naszych studentów-sportowców w rywalizacji 3x3, która to odmiana koszykówki staje się coraz popularniejsza. Nasze drużyny grały z dużą determinacją i zaangażowaniem, ale też zmiennym szczęściem.
Apetyty na medalowe miejsca były lecz poziom zawodów okazał się zaskakująco wysoki.
Miejsca w środku stawki (7 i 13 dziewcząt , 9 i 11 chłopców) pozostawiają mały niedosyt, ale i dobrą podstawę do dalszej rywalizacji w kolejnych zawodach.

Trzymamy kciuki za przyszłe sukcesy!

slidery na stron 2023 06 14T110917.176

Na zdjęciu: stoją od lewej, Mateusz Korzeniewski, Szymon Głuchowski, Szymon Wolak, Joshua Wellington. Adam Frąckiewicz, Wojciech Wasilewski, Tomasz Jęczmień i Joshua Sokan
klęczą od lewej: Milena Kwiatkowska ,Laura Stapelton, Emilia Grzelak, Julia Beringer, Agata Przedpełska, Aneta Rola, Paulina Zalewska i Loveth Edomwande