HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

Rusz się! przy biurku

Rusz się! przy biurku

 

 

Serdecznie zapraszamy na ostatnie przed wakacjami warsztaty ruchowe z cyklu "Rusz się! przy biurku".  Warsztaty odbędą się dnia 15 czerwca 2023r. (czwartek) w godz. 14.30-15.00 na platformie MSTeams.

Link do spotkania na MSTeams  https://wsparcie.umk.pl/pages/05012023/

Ćwiczenia studentów podczas zajęć  Ćwiczenia przy biurku pomogą rozluźnić napięte i zmęczone mięśnie oraz wzmocnić osłabione partie. Ten rodzaj aktywności wspomoże pracę na poprawną postawą ciała, prawidłowym oddechem i poprawnym ustawieniem podczas pracy przy biurku. Elementy stretchingu oraz pracy z oddechem pozwolą uwolnić się od napięć i stresu.

Prowadząca: Zofia Berlikowska - magister wychowania fizycznego, nauczycielka akademicka, trenerka, instruktorka Pilates Core TM Stability, instruktorka skoków na trampolinie. Wielokrotna złota medalistka Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w skokach indywidualnych, synchronicznych i drużynowych. Przez wiele lat związana z Pracownią Teatru Tańska- Physical ArtHouse. Entuzjastka różnych form ruchu i treningu.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z instruktorką cyklu "Rusz się! przy biurku" - mgr Zofią Berlikowską:  https://portal.umk.pl/pl/article/ruch-po-zdrowie?utm_source=umk.pl&utm_medium=news&utm_campaign=ruch-po-1692

Polecamy nagrania dostępne na stronie UOWiRO: https://wsparcie.umk.pl/pages/Nagrania/