Dyplomatorium English Division

22 maja 2023 roku odbyła się ceremonia ukończenia studiów na kierunku lekarskim  studentów anglojęzycznych. Całe rodziny absolwentów oraz ich przyjaciele przybyli z różnych zakątków świata, by wypełnić salę audytoryjną i towarzyszyć świeżo upieczonym lekarzom w tym niezapomnianym wydarzeniu.

W przemówieniach absolwentów nie zabrakło wspomnień, wzruszających słów i wybuchów śmiechu. Ten dzień był podsumowaniem jednego z rozdziałów ich życia, które spędzili w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.

W trakcie trwakcie trwania dyplomatorium studenci wręczyli specjalne podziękowania i dyplomy dla katedr i wykładowców, którzy zostali wyróżnieni za trud i poświęcenie włożone w nauczanie praktycznych aspektów medycyny. Po oficjalnej części uroczystości był czas na chwilę relaksu, poczęstunek oraz ostatnie rozmowy przed wyjazdem z Bydgoszczy. Był też czas na pamiątkowe zdjęcia w togach, z listami gratulacyjnymi w dłoniach.

Życzymy absolwentom English Division samych sukcesów na drodze kariery!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć >>

Dyplomatorium English Division