HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

Konkurs Fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych”

Konkurs Fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych”

 

 

Szanowni Państwo! 

Studenckie Koło Naukowe Botaniki Farmaceutycznej ma przyjemność, już po raz jedenasty, ogłosić konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych”. Już od pierwszej edycji konkurs objęty jest honorowym patronatem Dziekana Wydziału Farmaceutycznego, prof. dr. hab. Stefana Kruszewskiego.

W ubiegłym roku zaprosiliśmy do wzięcia udziału w konkursie uczniów liceów ogólnokształcących nie tylko z Bydgoszczy, ale także z regionu. Jak zwykle zapraszamy również studentów i pracowników Collegium Medicum. Kategorie, w jakich zostaną przyznane nagrody pozostają więc bez zmian i są to: "Uczniowie LO" i "Studenci i Pracownicy CM UMK". Aby miłośnikom przyrody i fotografii stworzyć możliwość pełniejszego cieszenia się swoim zainteresowaniem i stworzeniem wyjątkowych wizerunków roślin wydłużamy temin przesyłania prac do 15 sierpnia 2023 roku. Przypominamy, że czekamy na prace przedstawiające rośliny, które wpływają na stan naszego zdrowia, poprawiają nasze samopoczucie lub zachowują piękno naszego ciała.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi około 15 września 2023 roku. Jak zwykle czekają na Państwa nagrody. Są nimi kosmetyki naturalne ufundowane przez drogerię Super-Pharm oraz albumy o tematyce przyrodniczej.

Życzymy Państwu wielu przyjemności podczas fotografowania!

 

Szczegóły konkursu zamieszczone są w docregulaminie

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać maksymalnie 3 zdjęcia na adres: rosliny.lecznicze.konkurs@gmail.com. Fotografie muszą być w formacie JPG i wielkości od 1,5 do 6 MB (nie mogą być panoramiczne i z naniesioną datą). Zdjęcia należy przesyłać w oddzielnych plikach, wpisując tytuł e-maila: Konkurs fotograficzny. Nie jest dozwolone zgłaszanie fotografii, które brały wcześniej udział w innym konkursie fotograficznym.

W nazwach przesyłanych plików (zdjęć) należy zamieścić: nazwisko i imię autora oraz numer zdjęcia.

 W dodatkowym załączniku należy zamieścić autorskie podpisy poszczególnych zdjęć (każdy podpis max. do 200 znaków ze spacjami) oraz następujące dane:

            - Uczniowie: imię i nazwisko, nazwa i numer oraz adres szkoły, klasa, e-mail, nr telefonu.

            - Studenci: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów, e-mail, nr telefonu.

            - Pracownicy: imię i nazwisko, stopień/tytuł naukowy, nazwa katedry/jedn. administracyjnej, e-mail, nr telefonu.

Przesyłając prace należy pamiętać o przesłaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, która dostępna jest na stronie cm.umk.pl, w zakładce dotyczącej konkursu.

 docRegulamin Konkursu

docxZgoda na przetwarzanie danych osobowych

 KONKURS FOTOGRAFICZNY 2023 Plakat