Wykład otwarty "Molecular nutrition and nutrigenomics - new concepts in pharmaceutical science and education"

Dziekan Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum UMK zaprasza na wykład "Molecular nutrition and nutrigenomics - new concepts in pharmaceutical science and education", który poprowadzi Prof. Diana Ivanova z Uniwersytet Medycznego w Warnie (Bułgaria).
Wykład, organizowany jest w ramach Programu Erasmus+ i odbędzie się 6 czerwca o godzinie 15:00 w sali B209 (budynek dydaktyczny Patomorfologii, Bydgoszcz).

Wykład otwarty