Dzień Wielokulturowy

Dzień Wielokulturowy to wydarzenie organizowane przez MSA, podczas którego studenci prezentują bogactwo krajów, z których pochodzą. Jest to czas, kiedy każdy ma szansę poznać bliżej inne kultury i docenienić ich wkład w życie społeczne. Dzień Wielokulturowy ma na celu promowanie akceptacji, zrozumienia i szacunku.

4-ta edycja tego wydarzenia odbędzie się 6 maja na parkingu budynku Domu Studenckiego nr 3, przy al. Powstańców Wielkopolskich 46. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Pani Prorektor ds. Collegium Medicum Prof. dr hab. Kornelii Kędziory – Kornatowskiej.

Dzień Wielokulturowy to dzień pełen wrażeń - odbędą się pokazy taneczne, różnorodne gry, rozstawione zostaną stoiska o tematyce kulturowej, a uczestnicy będą mogli spróbować dań z różnych krajów.

Multicultural Day 2022