Wykład otwarty w ramach Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej.

W ramach VIII Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej „Central European Emergency Medicine 2023”, który odbędzie się w dnaich 11 - 14 maja 2023, jako gość specjalny wystąpi dr Carlos A. Garcia Rosas, MD Emergency Physician, President of Mexican Academy of Emergency Medicine.

Nasz gość podzieli się wiedzą w temacie „Evolution of Emergency Medicine in Mexico, 37 years of Experience”. Wykład został zaplanowany na 10 maja br o godz. 15:00, w auli budynku audytoryjnego (budynek Biblioteki Medycznej) przy ul. Curie – Skłodowskiej 9.

Kongres odbywający się w dniach 11 - 14 maja br zrzeszy zarówno lekarzy medycyny ratunkowej, jak i ratowników medycznych, pielęgniarki, lekarzy innych specjalności, studentów oraz wszystkich pracowników medycznych i zawodów pokrewnych, których praca lub działalność naukowa związana jest z medycyną ratunkową. Jesteśmy przekonani, że Kongres będzie niezwykle ważnym wydarzeniem również dla lokalnej społeczności akademickiej oraz stanie się forum wymiany doświadczeń wszystkich grup zawodowych związanych z medycyną ratunkową.

Więcej informacji: https://ceem2023.pl/#intro