Nagrody i wyróżnienia w trakcie rocznicy nadania Bydgoszczy Praw Miejskich

Urodzinowa sesja Rady Miasta Bydgoszczy była doskonałą okazją, by nagrodzić tych, którzy w szczególny sposób podnieśli znaczenie Bydgoszczy na arenie krajowej lub międzynarodowej oraz uczynili miasto atrakcyjniejszym i bardziej przyjaznym dla gości i mieszkańców. 19 kwietnia minęła 677 rocznica nadania Bydgoszczy praw miejskich.  Podczas zorganizowanej w trakcie rocznicy uroczystej sesji Rady Miasta, zostały wręczone nagrody i wyróżnienia, które stały się udziałem naszych naukowców.

Nagroda Naukowa Prezydenta Miasta Bydgoszczy w dziedzinie nauk ścisłych, medycznych i nauk o zdrowiu trafiła na ręce prof. dr. hab. n. med. Jana Styczyńskiego.

Stypendium Prezydenta Miasta dla wybitnych młodych naukowców otrzymała dr n. med. Katarzyna Grudlewska-Buda, a Stypendium PM dla wyróżniających się studentów otrzymał mgr Adam Kowalewski.

Gratulujemy!

Zdjęcie z wręczenia nagród z okazji urodzin Miasta Bydgoszcz