ZGŁASZANIE PROPOZYCJI PROJEKTÓW DOKTORSKICH do Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu

W związku z rozpoczęciem procesu rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu na rok akademicki 2023/2024, serdecznie zapraszamy osoby posiadające tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego o składanie propozycji projektów doktorskich.

Termin zgłaszania wniosków upływa 30.04.2023 r. Projekty doktorskie proszę składać zarówno w wersji elektronicznej (podpisane i zeskanowane na adres: szkola.doktorska@cm.umk.pl ) oraz papierowej.