Spotkanie informacyjne pt.: „Komercjalizacja wyników badań”

Katedra Urologii i Andrologii CM UMK we współpracy z Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii (CPATT) zaprasza doktorantów i pracowników Collegium Medicum UMK na spotkanie informacyjne pt.: „Komercjalizacja wyników badań”, które odbędzie się w czwartek 30 marca br. w godzinach 10.00-12.30.

Miejsce: sala seminaryjna, Katedra Urologii i Andrologii CM UMK, Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr Antoniego Jurasza (stara część), IV piętro.

Program:

1. CPATT – prezentacja
  2. Analizy (techniczne i rynkowe)
  3. Ochrona własności intelektualnej/ współpraca z rzecznikiem patentowym UMK
  4. Start-upy
  5. Płaszczyzna współpracy z przedsiębiorcami

Rezerwacja miejsc wg kolejności zgłoszeń. Zgłoszenia do 13 marca br.: i.ossowska@cm.umk.pl.

Telefon do kontaktu w sprawie spotkania: 52 585 60 72 lub 52 585 60 80 (w godz. 9.30-12.00).

blat z wynikami badań nad którym pochylają się ludzie