Konferencja pt. „Drogi rozwoju naukowego”

Komisja ds. Nauki i Parametryzacji Wydziału Lekarskiego uprzejmie zaprasza na trzecią edycję konferencji Wydziału Lekarskiego pt. „Drogi rozwoju naukowego”. Konferencja odbędzie się pod patronatem Prof. dr hab. Kornelii Kędziora-Kornatowskiej, Prorektor UMK ds. Collegium Medicum.

Termin: 20 marca 2023, godziny: 14:00-17:00

Format: on-line (platforma Moodle, CM UMK)

Kod do pokoju to: 168057

Program Konferencji:

1.         Otwarcie: Prof. Zbigniew Włodarczyk (Dziekan Wydziału Lekarskiego), Prof. UMK, Katarzyna Sierakowska (Przewodnicząca Rady Dyscypliny Nauki Medyczne)

2.         Prof. Arkadiusz Jawień: Jak zostałem doktorem honoris causa.

3.         Prof. UMK, Anna Bajek: Możliwości uzyskania grantów naukowych w Collegium Medicum.

4.         Prof. Bartłomiej Kałużny: Jakie możliwości stwarza „Strategia rozwoju nauki w UMK”.

5.         Mgr Kamil Szeliski Prof. Marta Pokrywczyńska: Rola networkingu w karierze naukowej.

6.         Prof. Artur Słomka: Jak napisać pracę o charakterze „systematic review”

7.         Prof. Małgorzata Pawłowska: Sposoby na efektywną prezentację.

8.         Prof. Jan Styczyński: Porady recenzenta artykułów zgłaszanych do czasopism.

9.         Dyskusja

Organizacja i nadzór techniczny: mgr Michał Opaliński, Kierownik Działu Informatyzacji CM

Człowiek stojacy przed kilkoma drogami i zastanawiający się gdzie pójść