HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

XII Międzynarodowe Sympozjum Alergii na Pokarmy 2023

XII Międzynarodowe Sympozjum Alergii na Pokarmy 2023

 

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w XII Międzynarodowym Sympozjum Alergii na PokarmyAlergia pokarmowa 2023, które odbędzie się w dniach 24-25 marca 2023 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.

Dwunasta edycja największego i jedynego w Polsce sympozjum naukowego poświęconego alergiom i nietolerancjom pokarmowym odbędzie się w formule hybrydowej. Pomimo zalet zdalnej edukacji medycznej, nie da się ukryć, że możliwość spotkania tradycyjnego niesie za sobą jakość i atmosferę, której nie odda żaden przekaz czy łącze internetowe. Jednak dla osób, które z różnych powodów nie będą mogli uczestniczyć na „żywo” w wykładach i dyskusjach zachowujemy możliwość uczestnictwa „wirtualnego”.

Rangę i znaczenie Sympozjum budują Państwo, uczestnicząc w wykładach i warsztatach z frekwencją, która budzi podziw organizatorów innych inicjatyw edukacyjnych. Serdecznie za to dziękuję i zapewniam, że dołożymy wszelkich starań by Sympozjum, odbywające się tradycyjnie w ramach Sekcji Alergii na Pokarmy Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i pod patronatem PTA, stało na takim poziomie organizacyjnym i naukowym, jaki Państwo od nas oczekujecie. Obiecujemy nie zawieść tych oczekiwań.

Wiecej informacji>>

Sympozjum alergii pokarmowej