Jednorazowe świadczenia pieniężne Rektora za publikacje w prestiżowych czasopismach i wydawnictwach naukowych

JM Rektor w styczniu 2023 r. wyróżnił naukowców z Collegium Medicum UMK (autorów indywidualnych i zespoły) świadczeniami pieniężnymi zgodnymi z Zarządzeniem nr 25 Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 15 lutego 2022 r. w sprawie jednorazowych świadczeń pieniężnych dla pracowników Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu za publikacje w prestiżowych czasopismach i wydawnictwach naukowych.

Świadczenia pieniężne i dyplomy otrzymali następujący autorzy prac:

dr Bartosz Sikorski (udział 100 %) z Wydziału Lekarskiego za publikację w prestiżowym czasopiśmie naukowym pt. „Safety and therapeutic effects of orally administered AKST4290 in newly diagnosed neovascular age-related macular degeneration” opublikowaną w Retina-The Journal of Retinal and Vitreous Diseases, 2022, Vol. 42, nr 5, s. 1038-1046.
Punktacja: 140.000

dr Agnieszka Woźniewicz-Grzymała (udział 100 %) z Wydziału Nauk o Zdrowiu za publikację w prestiżowym czasopiśmie naukowym pt. „Clinical utility of demoralization: a systematic review of the literaturę” opublikowaną w Clinical Psychology Review”, 2022, Vol. 99, s. 1-10 102227.
Punktacja: 200.000

dr Maciej Przybyłek (udział 100 %) z Wydziału Farmaceutycznego za publikację w prestiżowym czasopiśmie naukowym pt. „Application of gas chromatographic data and 2D molecular descriptors for accurate global mobility potential prediction” opublikowaną w Environmental Pollution, 2022, Vol. 317, s. 1-13 2023.
Punktacja: 100.000