HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

Rekrutacja do Programu TABMED

Rekrutacja do Programu TABMED

 

Szanowni Państwo,

w związku z uruchomieniem nowej edycji Programu TABMED (Torun and Bydgoszcz Medical Summer Program) zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Programu i do rozważenia aktywnego udziału.

Konkurs jest organizowany w ramach programu „Inicjatywa doskonałości –uczelnia badawcza” (IDUB) i jest skierowany do osób zatrudnionych na UMK w grupie nauczycieli akademickich posiadających co najmniej stopnień doktora i reprezentujących dyscyplinę naukową objętą jednym z pięciu Programów Letnich, określonych w regulaminie konkursu, które planują podjąć współpracę naukową ze studentami zagranicznych uczelni, realizując wspólnie projekty badawcze.

Celem Programu TABMED, będącego częścią Projektu TSSP (Torun Students Summer Program), jest aktywne uczestnictwo studentów zagranicznych w badaniach naukowych prowadzonych w Państwa jednostkach. Czas trwania staży obejmuje cztery tygodnie w okresie lipiec-sierpień 2023 r. Rekrutacja dla autorów projektów potrwa do dnia 05.03.2023 r.

Szczegóły dotyczące Programu TABMED znajdują się w załączonym Regulaminie oraz na stronie >> https://idub.umk.pl/konkursy-i-wyniki/konkursy-dla-pracownikow/wybor-projektow-realizowanych-w-torunskich-programach-letnich-dla-studentow/

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: tabmed@umk.pl.

Koordynator Programu TABMED: dr Oliwia Kowalczyk (Katedra Kardiochirurgii). 

pdfRegulamin Programów Letnich290.04 KB

pdfZałącznik473.89 KB

pdfZARZĄDZENIE Nr 126 Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 17 sierpnia 2022 r. Regulamin konkursu Współpraca – Integracja – Rozwój – Programy Letnie dla Studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu274.25 KB

 tabmed logo