Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Mobilności studenckie SMART

Nabór uzupełniający do konkursu trwa w terminie 05.01. - 20.01.2023 r.

Celem konkursów SMART1 i SMART2 jest umożliwienie studentom Uniwersytetu odbycia kształcenia oraz wyjazdów stażowych i praktyk w zagranicznych uczelniach poprzez dodatkowe wsparcie wyjazdów z programu Erasmus+. W ramach konkursu można zdobyć dodatkowo międzynarodowe doświadczenie badawcze poprzez realizację, w trakcie wyjazdu do zagranicznej uczelni lub instytucji naukowej, samodzielnego projektu badawczego lub udział w realizacji projektu badawczego prowadzonego w instytucji.

Celem konkursu SMART3 jest umożliwienie studentom Uniwersytetu zdobycia międzynarodowego doświadczenia badawczego poprzez realizację projektów badawczych w zagranicznych jednostkach naukowych. W ramach konkursu możliwe jest uzyskanie finansowania trwającego od 2 do 4 tygodni stażu badawczego w zagranicznej instytucji naukowej.

Konkurs przeznaczony jest dla:

• studentów UMK studiów I i II stopnia, którzy są zakwalifikowani do wyjazdów dydaktycznych, stażowych i praktyk z programu Erasmus+,
  • studentów UMK studiów I i II stopnia, którzy są chętni do odbycia 2-4 tygodniowej wizyty naukowej w zagranicznej instytucji naukowej.

Zapraszamy!

Więcej informacji oraz regulaminy znajdują się na stronie.