Mikołajkowa zabawa - Poczuj magię Świąt – rozstrzygnięta!

„Poczuj magię Świąt, zrób zdjęcie i zgarnij gadżety z logo CM”  – to było hasło wywoławcze mikołajkowej zabawy, w której udział wzięli studenci i pracownicy naszej uczelni.

Wszystkie zdjęcia, które zostały nadesłane w mikołajkowej zabawie, znalazły się  w ścisłej czołówce naszej oceny, a każda z przesłanych fotografii okazała na tyle ciekawa, że postanowiliśmy uhonorować każdego z autorów zdjęć. Chcieliśmy zobaczyć jak przygotowujecie się do zbliżających się świąt i czy czujecie już ich magię.

My, zerkając na Wasze fotografie, zdecydowanie poczuliśmy klimat świąt. Dlatego zapraszamy wszystkich autorów nadesłanych zdjęć do odbioru mikołajkowych gadżetów, które czekają na Was w Dziale Promocji i Komunikacji CM.

Zapraszamy do podglądu przykładowych zdjęć, gdzie razem z Wami nastroiliśmy się świątecznie😊

Pierniczki CM UMK Morsowanie w czapkach mikołajkowych
 Kot z ozdobami świątecznymi  studenci CM podczas spotkania mikołajkowego