Poczuj magię Świąt, zrób zdjęcie i zgarnij gadżety z logo CM

Zapraszamy studentów i pracowników naszej uczelni do udziału w przedświątecznej zabawie. Chcielibyśmy zobaczyć jak przygotowujecie się do zbliżających się świąt i czy czujecie już ich magię. Zachęcamy do nadsyłania zdjęć, które oddadzą klimat waszych przedświątecznych przygotowań, a być może waszej interpretacji tego, jak postrzegacie przedświąteczny ferwor.

Najbardziej kreatywne i zabawne fotografie zostaną nagrodzone mikołajkowym pakietem gadżetów z logo Collegium Medicum. Na zgłoszenia czekamy pod adresem promocja@cm.umk.pl do 6 grudnia! W Mikołajki wybierzemy zwycięzców,  a najciekawsze zdjęcia opublikujemy na stronie internetowej CM.

Nie zwlekajcie, jesteśmy ciekawi jak Wy czujecie świąteczną atmosferę.

mikoajkowa zabawa11