Wtorki z Nauką - wykład inauguracyjny

Po wakacyjnej przerwie wracają przygotowywane przez Wydział Nauk o Zdrowiu "Wtorki z nauką". Gościem pierwszego spotkania będzie prof. Margaret Nizinkiewicz z Harvard Medical School i Boston VA Research Institute.

Prelegentami "Wtorków z nauką" są nauczyciele akademiccy, czynnie zaangażowani w działalność naukową. Poruszana podczas spotkań tematyka obejmuje m.in. podstawy działalności badawczej, różne kierunki drogi naukowej oraz możliwości wsparcia akademickiego w szeroko rozumianym rozwoju. Do tej pory uczestnicy i uczestniczki "Wtorków z nauką" mieli okazję wysłuchać wykładów m.in. o rodzajach badań naukowych, licznych programach oferujących wymiany akademickie i o etycznych problemach, z którymi mogą stykać się naukowcy. Co ważne, do udziału w wydarzeniu zaproszone są osoby związane z dowolnym obszarem nauki.

Prof. Margaret Nizinkiewicz (Harvard Medical School and Boston VA Research Institute) poprowadzi wykład pt. "What happens to your brain when you change your mind(set)?". Spotkanie online zaplanowano na 25 października 2022 r. o godz. 19:00. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego konieczna jest wcześniejsza rejestracja: https://wnozcmumk.clickmeeting.com/tuesday-with.../register.
Po wydarzeniu każdy uczestnik biorący udział w wykładzie otrzyma certyfikat.

Prof. Margaret Niznikiewicz 2 informacja