Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w International Congress on Sustainable Development in the Human Environment - Current and Future Challenges (ICSDEV 2022), który odbędzie się w Alanyi w Turcji w dniach 19-22.10.2022 roku.

Organizatorami konferencji są: Alaaddin Keykubat University, Bydgoszcz University of Science and Technology, Warsaw University of Life Sciences, University of Agriculture in Krakow, Nicolaus Copernicus University, Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz and Poznań University of Life Sciences.

Konferencja przeznaczona jest dla szerokiego grona młodych naukowców, studentów, nauczycieli akademickich różnych dziedzin, którzy będą prezentować prace i dyskutować podczas sesji dedykowanych różnym dyscyplinom naukowym.

Cały program konferencji skupiony będzie wokół idei zrównoważonego rozwoju.

Pragniemy, aby kongres przyczynił się do nawiązania nowych kontaktów, wzmocnienia istniejących oraz zaowocował podjęciem wspólnych projektów badawczych.

Do zobaczenia w Alanyi

dr hab. n. med. Krzysztof Buczkowski, prof. UMK

dr hab. n. med. Arkadiusz Migdalski, prof. UMK

>>Więcej informacji<<