XVI MISTRZOSTWA UMK W TENISIE O PUCHARY PROREKTORA DS. CM - WYNIKI

4 czerwca br. odbyły się Mistrzostwa UMK w Tenisie o Puchary Prorektora ds. CM. Turniej rozegrano przy sprzyjającej pogodzie systemem grupowym – kobiet i mężczyzn. Na korcie czynny udział wzięli zarówno studenci, jak i kadra naukowa Collegium Medicum.

Zwycięscy zawodnicy otrzymali puchary, a pozostali upominki ufundowane przez Prorektor ds. Collegium Medicum, oraz Kujawsko – Pomorską Okręgową Izbę Lekarską. Finalnie rozgrywki wyłoniły następujących zwycięzców:

Finał pań

• I miejsce: Marcela Czerwińska – Laboratorium Medyczne Złotów  (6:4; 6:3)
  • II miejsce: Kinga Romanowska – Klinika Laryngologii, Szpital Uniwersytecki
    nr 1 im. A. Jurasza w Bydgoszczy (4:6; 3:6)
  • III miejsce: Anna Pokrzywa – III rok, kierunku lekarskiego CM UMK (4:6; 6:2; 7:5)
  • IV miejsce: Marta Kodzik – Klinika Otolaryngologii Szpital Uniwersytecki nr 2 im. J. Biziela w Bydgoszczy (6:4; 2:6; 5:7)

Finał panów

• I miejsce: Patryk Niekraszewicz - VI rok, kierunku lekarskiego CM UMK (6:2; 6:4)
  • II miejsce: Adam Świrydowicz – II rok, I stopnia, kierunku dietetyka CM UMK (2:6; 4:6)
  • III miejsce: Aleksander Skop – Lux Med Toruń (6:2; 6:2)
  • IV miejsce: Mateusz Raubo – I rok, kierunku fizjoterapia CM UMK (2:6; 2:6)