Konkurs na Mobilności Studenckie – Student Mobility for InternationAl CoopeRaTion: SMART1, SMART2 i SMART3

Celem konkursu jest umożliwienie osobom studiującym na Uniwersytecie zdobycia międzynarodowego doświadczenia badawczego poprzez realizację samodzielnego projektu badawczego lub udział w realizacji projektu badawczego prowadzonego w zagranicznej uczelni lub instytucji naukowej.

Konkurs przeznaczony jest dla:

- studentów UMK studiów I i II stopnia, którzy są zakwalifikowani do wyjazdów dydaktycznych, stażowych i praktyk z programu Erasmus+,

- studentów UMK studiów I i II stopnia, którzy są chętni do odbycia 2-4 tygodniowej wizyty naukowej w zagranicznej instytucji naukowej.

Wnioski składane są za pomocą formularza elektronicznego.

Terminy składania wniosków:

SMART 1 – 6 czerwca – 7 lipca 2022 r.

SMART 2 – od 6 czerwca 2022 r.

SMART 3 – 6 czerwca - 7 lipca 2022 r.

W czasie trwania naboru zapraszamy na konsultacje, które odbywać się będą w każdy wtorek począwszy od 7 czerwca w godz. 12.00-13.00 dyżur będzie pełnić panie mgr Milena Miszewska tel. 56 611 47 83 oraz mgr Joanna Bożejewicz. Dyżur odbywać się będzie poprzez MS Teams.

Wsparcie administracyjne: mgr Joanna Bożejewicz, Sekretariat IDUB, tel. 56 611 31 31.

Więcej informacji na stronie https://www.umk.pl/idub/konkursy/2022/

ręce we wspólnym uścisku - różnych osób