Wykład otwarty "Green analytical methods in pharmaceutical and clinical analysis"

Szkoła Doktorska Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu wraz z Centrum Doskonałości W Kierunku medycyny Spersonalizowanej zapraszają Doktorantów oraz Młodych Pracowników Nauki Collegium Medicum na interdyscyplinarny wykład Profesora Janusza Pawliszyna z University of Waterloo, zatytułowany: Green analytical methods in pharmaceutical and clinical analysis, który odbędzie się 14.06 (wtorek) 2022, o godz. 15.00 w sali nr 35 w budynku Wydziału Farmaceutycznego przy  ul. dr. A. Jurasza 2.

Wykład ma charakter otwarty, po zakończeniu zapraszamy do spotkania i dyskusji przy kawie.

wykad pawliszyn