Warsztaty w ramach programu LOGOS

Zapraszamy do udziału w kolejnym bloku zajęciowym, realizowanym w ramach programu LOGOS w dniach 14-15.05.2022r.

Chcesz dowiedzieć się, jak w prawidłowy sposób przygotować artykuł naukowy? Interesuje Cię problematyka zdobywania grantów naukowych? Jesteś zainteresowany skutecznym i rzetelnym wyszukiwaniem i zarządzaniem informacją naukową w Internecie?

W ramach warsztatów dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym zjeździe szkoleniowym w ramach programu LOGOS. W czasie stacjonarnych warsztatów z naukowcami oraz praktyk zdobędziesz wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne niezbędne w pracy naukowej.

W programie m.in.:

- przygotowanie artykułu naukowego – dr hab. Małgorzata Gębka-Wolak, prof. UMK,

- Zdobądź grant. Warsztaty praktyczne – dr hab. Sławomir Wacewicz, prof. UMK,

- Skuteczne i rzetelne wyszukiwanie i zarządzanie informacja naukową w Internecie – dr Natalia Pamuła-Cieslak

Liczba miejsc: 25
Zapisy otwarte do 12.05.2022 r. lub do wyczerpania liczby miejsc.

Szczegółowy program warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie.

Zapraszamy!

Młodzi ludzie rozmawiający o projekcie, siedzą przy stole