HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

Konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych”

Konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych”


Konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych”

dla uczniów liceów ogólnokształcących

oraz studentów i pracowników Collegium Medicum im. L. Rydygiera UMK

X edycja, 2022 rok

Szanowni Państwo!

Już po raz dziesiąty zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Niezwykły świat roślin leczniczych”. Jak zwykle konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Dziekana Wydziału Farmaceutycznego, prof. dr. hab. Stefana Kruszewskiego. Tegoroczna edycja konkursu przebiega w powiązaniu z szóstą edycją międzynarodowej akcji 'Fascynujący Dzień Roślin' (Fascination of Plants Day) 2022.

Jubileuszowa edycja konkursu, zachęciła nas do rozszerzenia projektu i zaproszenia do wzięcia w nim udziału uczniów liceów ogólnokształcących nie tylko z Bydgoszczy, ale także z regionu. Jak zwykle zapraszamy również studentów i pracowników Collegium Medicum. Kategorie, w jakich zostaną przyznane nagrody pozostają więc bez zmian. Są to: "Uczniowie LO" i "Studenci i Pracownicy CM UMK".

Jak każdego roku oczekujemy na fotografie, które w wyjątkowy sposób przedstawiają rośliny mające wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie i urodę.

Na fotografie oczekujemy do 29 maja 2022 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi około 10 czerwca 2022 r. Jak zwykle czekają na Państwa nagrody. Są nimi kosmetyki naturalne ufundowane przez drogerię Super-Pharm oraz albumy o tematyce przyrodniczej.

Życzymy Państwu wielu przyjemności podczas fotografowania!

Szczegóły konkursu zamieszczone są w docRegulaminie361.5 KB

                Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać maksymalnie 3 zdjęcia na adres: rosliny.lecznicze.konkurs@gmail.com. Fotografie muszą być w formacie JPG i wielkości od 1,5 do 6 MB (nie mogą być panoramiczne i z naniesioną datą). Zdjęcia należy przesyłać w oddzielnych plikach, wpisując tytuł e-maila: Konkurs fotograficzny. Nie jest dozwolone zgłaszanie fotografii, które brały wcześniej udział w innym konkursie fotograficznym.

W nazwach przesyłanych plików (zdjęć) należy zamieścić: nazwisko i imię autora oraz numer zdjęcia.

 W dodatkowym załączniku należy zamieścić autorskie podpisy poszczególnych zdjęć (każdy podpis max. do 200 znaków ze spacjami) oraz następujące dane:

                - Uczniowie: imię i nazwisko, nazwa i numer oraz adres szkoły, klasa, e-mail, nr telefonu.

                - Studenci: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów, e-mail, nr telefonu.

                - Pracownicy: imię i nazwisko, stopień/tytuł naukowy, nazwa katedry/jedn. administracyjnej, e-mail, nr telefonu.

 

                Przesyłając prace należy pamiętać o przesłaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, która dostępna jest na stronie cm.umk.pl, w zakładce dotyczącej konkursu. 

docRegulamin361.5 KB

docxInformacja dot. przetwarzania danych osobowych18.23 KB

pdfKonkurs fotograficzny CM_UMK plakat317.44 KB

 

Zdjęcie białych kwiatów, w tle zielone łodygi

 fot. Agnieszka Dębińska