HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

Bydgoskie Spotkania Neonatologiczne dla Studentów

Bydgoskie Spotkania Neonatologiczne dla Studentów

 

W imieniu wszystkich członków Studenckiego Koła Naukowego Neonatologii Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w I edycji studenckiej Bydgoskich Spotkań Neonatologicznych, która odbędzie się w dniach 20-21 maja 2022 r. 

Być może znacie już Państwo  Bydgoskie Spotkania Neonatologiczne, które od kilku lat odbywają się w Bydgoszczy z inicjatywy dr hab. n. med. Iwony Sadowskiej-Krawczenko, profesor UMK. W tym roku, po raz pierwszy, pod opieką Pani Profesor, zdecydowaliśmy się zorganizować edycje studencką tego interesującego wydarzenia. 

 

Konferencja skierowana jest do wszystkich studentów zainteresowanych neonatologią, a także lekarzy w trakcie stażu podyplomowego lub specjalizacji.

Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną postanowiliśmy, że spotkamy się z Państwem on-line na platformie ClickMeeting. 

Podczas transmisji będzie możliwość zadawania pytań prelegentom. Planowana jest również dyskusję z udziałem specjalistów, którzy zaszczycą nas swoją obecnością. 

Główną częścią konferencji będą prelekcje studentów. Przedstawią oni wyniki własnych badań lub opisy przypadków pacjentów. 

Oprócz prac studentów będziemy mieli przyjemność wysłuchania wykładów ekspertów z dziedzin neonatologii, pediatrii i  immunologii klinicznej

 

Instagram konferencji: https://www.instagram.com/bsndlastudentow/

 

Fanpage na fb: https://www.facebook.com/bsndlastudentow

 

Serdecznie zapraszamy

Baner Bydgoskie Spotkania Neonatologiczne dla Studentów