Targi edukacyjne Collegium Medicum UMK

Tegoroczna edycja naszych targów edukacyjnych odbędzie się na platformie Gather.Town. Zapraszamy do wirtualnego kampusu UMK, który odwzorowaliśmy z milionów pikseli. Żeby poznać ofertę edukacyjną Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz innych uczelni, porozmawiać z doradcami z Biura Karier UMK, studentami i pracownikami wystarczy dostęp do Internetu i link, który aktywujemy 29 marca 2022 punktualnie o godz. 12:00. Wirtualna przestrzeń będzie dostępna do godz. 18:00.

Jak wziąć udział w targach?

Aby dołączyć wystarczy kliknąć link (aktywny tylko w dniu targów). Stwórz swojego awatara i wejdź do wirtualnego świata.
Włącz kamerę i rozmawiaj na żywo. Jeśli nie masz na to ochoty, możesz użyć prywatnego czatu.

Spacerując po kampusie, zajrzyj na nasze wydziały. Jeśli wybierzesz drogę na skróty, wejdź do Rektoratu, gdzie znajdziesz przejścia do wszystkich wydziałów, w tym Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.

W Auli UMK swoją ofertę przedstawią uczelnie z całej Polski.

Gather.Town umożliwia prowadzenie rozmów w wirtualnej rzeczywistości na żywo – jeden na jeden lub w grupie, a także na czacie. Wykorzystaj każdą opcję, żeby dowiedzieć się jak najwięcej o interesującym Cię kierunku studiów i wybranej uczelni.

Dobra rada – zajrzyj w każdy kąt i korzystaj z klawisza “x” jak najczęściej, wtedy zobaczysz i dowiesz się więcej.

Do zobaczenia ♥

Przypomnij o targach