Konkurs TABMED w ramach programu "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza"

Rusza kolejna edycja konkursu TABMED ( Torun and Bydgoszcz Medical Summer Program) realizowanego w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (IDUB).

Celem TABMED, będącego częścią Projektu TSSP (Torun Students Summer Program) Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, jest aktywne uczestnictwo studentów zagranicznych w badaniach naukowych prowadzonych w Państwa jednostkach. Program jest skierowany do pracowników naukowych i dydaktyczno-naukowych Collegium Medicum z minimum stopniem doktora. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Regulaminem Programu i do rozważenia aktywnego udziału.

Nabór wniosków  trwa do 6 marca 2022 r.

W związku ze zmianami w regulaminie termin naboru wniosków zostaje wydłużony do dnia 28.03.2022r.

Szczegóły dotyczące Programu TABMED znajdują się w załączonym pdfRegulaminie290.04 KB oraz na stronach internetowych  www.umk.pl/idub/letnie oraz  www.tssp.umk.pl.

pdfZR.37.2022_-__za._karta_oceny.pdf473.89 KB

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mailowy tabmed@umk.pl
lub bezpośrednio do Koordynatora Programu Tabmed dla Collegium Medicum dr Oliwii Kowalczyk oliwia.kowalczyk@cm.umk.pl (Wydział Lekarski).

tabmed