Medyczna Środa czeka na zgłoszenia!

Grafika: mężczyzna stojący na wieży, patrzy przez lornetkę, za nim widać chmuryZapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli akademickich Collegium Medicum UMK do udziału w tworzeniu XXXI edycji „Medycznej Środy”, która po raz kolejny odbędzie się w świetnie przyjętej przez naszych sympatyków formule online.

Przypominamy, że adresatem wykładów są mieszkańcy naszego regionu, którzy zgodnie z tradycją liczą na kolejną dawkę medycznej wiedzy. Cykl prelekcji cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od niemal dwunastu lat, co niewątpliwie przyczynia się do promocji naszej Uczelni w mieście i regionie. (ARCHIWUM Medycznej Środy)

Tradycyjnie wykłady trwają 45 do 60 minut.

W związku z wprowadzonymi i utrzymanymi obostrzeniami ta edycja, podobnie jak poprzednia, odbędzie się bez udziału publiczności. Wykłady zostaną nagrane i opublikowane w uczelnianym serwisie YouTube zgodnie z przygotowanym harmonogramem.

Proszę o przesłanie propozycji tematu i krótkiego opisu. Będzie on niezbędny do ustalenie szczegółów nagrania.

Jesteśmy jedyną w regionie jednostką tak dynamicznie promującą zdrowe tematy!

docFormularz zgłoszeniowy3.13 MB

Propozycje tematów z krótkim streszczeniem prosimy przesyłać

do 11 lutego 2022 r.
na adres promocja@cm.umk.pl