Kształcenie specjalizacyjne dla diagnostów laboratoryjnych - archiwum

Bardzo miło jest nam poinformować, że Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie udzieliło Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu akredytację na prowadzenie kształcenia specjalizacyjnego dla diagnostów laboratoryjnych w dziedzinach:

Laboratoryjna diagnostyka medyczna – 25 miejsc >>

Mikrobiologia medyczna – 25 miejsc >>

W związku z tym, zapraszamy wszystkich chętnych diagnostów laboratoryjnych do składania wniosków w wykorzystaniem systemu monitorowania kształcenia (SMK) w terminie 15.11 – 15.12.2021 r.

Całkowity koszt kształcenia około 10 000,00 zł, obejmujący obsługę administracyjną kształcenia, wynagrodzenie kierownika specjalizacji, ubezpieczenie uczestników kształcenia (OC, NNW, HIV/HBV) oraz koszty kursów.

Ważne terminy:

15.11.2021 – 15.12.2021 – przyjmowanie wniosków w systemie SMK

15.12.2021 – 15.01.2022 – postępowanie kwalifikacyjne/konkursowe

16.01.2022 – ogłoszenie listy przyjętych

Szkolenie specjalizacyjne rozpocznie się w ciągu 3 miesięcy od dnia zakończenia postępowania rekrutacyjnego.