Informacja dla osób skierowanych do odbycia szkolenia specjalizacyjnego dla diagnostów laboratoryjnych w Collegium Medicum

Szanowni Państwo,

w związku z kończącym się postępowaniem kwalifikacyjnym do odbycia szkolenia specjalizacyjnego dla diagnostów laboratoryjnych w dziedzinie mikrobiologia medyczna i laboratoryjna diagnostyka medyczna, informujemy, że decyzja dotycząca wyniku jest zamieszczana na Państwa indywidualnych kontach w Systemie Monitorowania Kształcenia Pracowników Medycznych (SMK).

Po otrzymaniu z Urzędu Wojewódzkiego listy osób skierowanych przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego do odbycia szkolenia w naszej Jednostce, zostaną przygotowane umowy cywilno-prawne, na podstawie których będzie odbywało się szkolenie specjalizacyjne. Podpisanie umowy jest warunkiem niezbędnym do rozpoczęcia szkolenia specjalizacyjnego.

Rozpoczęcie szkolenia jest planowane na początek lutego br.

- mikrobiologia medyczna - pierwszy kurs w dniach 14-18.02.2022 r. / forma hybrydowa (wykłady w formie zdalnej, ćwiczenia w formie zdalnej i stacjonarnej),

- laboratoryjna diagnostyka medyczna – pierwszy kurs w dniach 09-11.02.2022 r. / forma zdalna.

Dodatkowe informacje, w tym o sposobie wyboru kierownika specjalizacji, dokładnych opłatach oraz  o dostępie do platform zdalnego nauczania, zostaną przekazane w późniejszym terminie.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem organizacyjnym szkolenia specjalizacyjnego dostępnym na stronie internetowej >>

W przypadku pytań, prosimy o kontakt drogą mailową (spec.diag@cm.umk.pl).

Wszystkim osobom, które się zakwalifikowały, serdecznie gratulujemy, zaś pozostałym życzymy szczęścia w kolejnych naborach.

diagnoci17.01.2021