Sukcesy Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Bydgoszcz

W dniach 10-12.12.2021r. 17-osobowa delegacja IFMSA-Poland Oddział Bydgoszcz miała przyjemność brać udział w 47. Zgromadzeniu Delegatów IFMSA-Poland w Opolu! Było to pierwsze tak duże, a zarazem tak ważne spotkanie w formie stacjonarnej od czasu wybuchu pandemii.

W trakcie odbyła się coroczna Gala rozdania Nagród im. Zbigniewa Ehrmanna, w czasie której docenieni zostają najbardziej zaangażowani Członkowie naszego Stowarzyszenia.

W tym roku IFMSA-Poland Oddział Bydgoszcz otrzymał aż 6 nominacji, w tym jedna wygrana:

- Nagroda Ehrmanna dla najlepszego Koordynatora Lokalnego ds. Praktyk Klinicznych (LEO): Maciej Lazarek

Nominowani:

- Koordynator Lokalny ds. Zdrowia i Praw Reprodukcyjnych, w tym HIV i AIDS: Agnieszka Samek

- Koordynator Lokalny ds. Zdrowia Publicznego: Nathan Heimann

- Koordynator Lokalny ds. Praw Człowieka I Pokoju: Paulina Koszykowska

- Wiceprezydent Oddziału ds. Marketingu: Maja Woźniakowska

- Prezydent Oddziału: Patryk Groszyk

Składamy ogromne gratulacje zarówno nagrodzonym, jak i nominowanym!

267214680 4628024597251548 1091889433529269713 nIFMSA nagrody - zdjęcie grupowe