Wampiriada - UMK Krew Odda 2021

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Bydgoszcz ponownie włącza się w świetną i niezwykle potrzebną akcję, w której to właśnie Wy możecie pomóc innym w potrzebie!
Już niebawem będziecie mogli oddać honorowo krew w akcji Wampiriada organizowanej we współpracy z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów (NZS). Niech będzie Nas jak najwięcej, ponieważ krew jest niezbędnym, ratującym życie czynnikiem, którego nie można wyprodukować!
Przyjdźcie i wspólnie dołóżmy swoją kroplę, aby pomagać!
Gdzie?
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Bydgoszcz ul. Markwarta 8
Kiedy?
7 grudnia 2021 (wtorek) od 7:30 do 15:00
Hasło?
Wampiriada Collegium Medicum
Podając hasło będziemy wiedzieli ile osób przyszło od Nas i będzie przysługiwał dodatkowy upominek!
Zapraszamy do włączenia się w akcję i obserwacji wydarzenia, będą pojawiać się informacje na bieżąco!

Pplakat -napis Wampiriada UMK krew odda, po prawej stronie po prawej stronie loga współorganizatorów