Ankieta - formy i sposoby przekazywania informacji na temat programu IDUB

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w ankiecie, która dotyczy form i sposobów przekazywania informacji na temat programu "Inicjatywa doskonałości - uczelnia badawcza". Program jest szansą rozwoju dla  pracowników, doktorantów i studentów dlatego niezwykle istotne jest sprawne, efektywne i dostosowane do potrzeb różnych grup informowanie o inicjatywach podejmowanych w ramach projektu "Inicjatywa doskonałości - uczelnia badawcza". W związku z powyższym, prosimy o poświęcenie kilku minut i wypełnienie ankiety, która składa się z 18 pytań i jest anonimowa. Na podstawie ankiety zostanie opracowana optymalna strategia komunikacyjna programu zgodna z Państwa preferencjami.

Link do ankiety:

idub logo slider