HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

Od myśli do próby samobójczej – co mogę zrobić, jak mogę pomóc?

Od myśli do próby samobójczej – co mogę zrobić, jak mogę pomóc?

 

Uniwersytecki Ośrodek Wsparcia i Rozwoju Osobistego UMK

serdecznie zaprasza wszystkich pracowników, doktorantów i studentów

UMK na spotkanie na temat  

„Od myśli do próby samobójczej – co mogę zrobić, jak mogę pomóc?” 

Spotkanie odbędzie się online na TESAMS 1.12.2021 roku w godzinach 17.00-19.00 

Więcej informacji znajduje się tutaj  https://wsparcie.umk.pl/pages/warsztaty01122021/ 

 

Spotkanie poprowadzi Pani mgr Barbara Lorek, psycholożka Uniwersyteckiego Ośrodka Wsparcia i Rozwoju Osobistego, psychoterapeutka, szkoleniowiec. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, doradczyni systemowa. Ukończyła studia podyplomowe z psychologii klinicznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz liczne kursy z zakresu psychoterapii oraz diagnostyki psychologicznej, w ciągłym osobistym i zawodowym rozwoju. Od kilkunastu lat prowadzi psychoterapię indywidualną, psychoterapię rodzinną oraz psychoterapię grupową. Na co dzień pracuje w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego im. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy, gdzie zajmuje się diagnostyką psychologiczną. Współtwórczyni szkoleń z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego i psychologicznego rozwoju.

Grafika niebieskie tło, na pierwszym planie skulona kobieta, nad nią cień - potwór wyciągający ręce nad kobietą