XIV MISTRZOSTWA UMK W TENISIE - WYNIKI

Czwarta fala pandemii opóźniła realizację  tradycyjnego od wielu już lat, ”juwenaliowego”  turnieju tenisa. Rozegrano go 20.11. br. wyjątkowo w obiekcie zamkniętym TenisPoint przy ul. Szajnochy w Bydgoszczy. Z tego też powodu możliwe było rozegranie zawodów  w formule każdy z każdym . Gry triumfatorów turnieju cechował wysoki poziom sportowy. Okazałe trofea dla zwycięzców oraz upominki dla każdego uczestnika zawodów ufundowała Prorektor ds. Collegium Medicum Pani prof. dr hab. Kornelia Kędziora-Kornatowska, która również objęła organizację  imprezy swym patronatem wybiegającym znacznie dalej niż  honorowy. W imieniu realizatorów imprezy oraz jej uczestników, tym razem w przeważającej liczbie lekarzy i pracowników uczelni, składam Pani Rektor serdeczne podziękowanie.

Wyniki zawodów:

Finał kobiet

I miejsce: Paulina Geszke – Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmunologii w Bydgoszczy (3:6, 6:3, 7:2)

II miejsce: Magdalena Mikulska-Jovanović – Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu (6:3, 3:6, 2:7)

Finał mężczyzn

I miejsce: Patryk Niekraszewicz – VI rok, kier. lekarski CM (6:1, 6:1)

II miejsce: Mirosław Jovanović -  Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu (1:6, 1:6)

Nagrody Zwycięzcy turnieju  Zwycięzcy turnieju
Zwycięzcy turnieju Zwycięzcy turnieju  Zwycięzcy turnieju