Kształcenie specjalizacyjne dla diagnostów laboratoryjnych

Kształcenie specjalizacyjne dla diagnostów laboratoryjnych

  

 

Miło jest nam poinformować, że Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie udzieliło Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu akredytację na prowadzenie kształcenia specjalizacyjnego dla diagnostów laboratoryjnych w dziedzinach:

§  laboratoryjna diagnostyka medyczna – 25 miejsc

§  mikrobiologia medyczna – 25 miejsc

Naszą kadrę prowadzącą zajęcia stanowią nie tylko osoby o ugruntowanej pozycji w świecie naukowym, ale również posiadające wieloletnie doświadczenie zawodowe. Posiadamy podpisane porozumienia z licznymi placówkami stażowymi w województwie kujawsko-pomorskim i jesteśmy otwarci na zawieranie umów z jednostkami, w których mogliby Państwo realizować staże kierunkowe.

Zapraszamy wszystkich chętnych diagnostów laboratoryjnych do składania wniosków z wykorzystaniem systemu monitorowania kształcenia (SMK) w terminie od 15.11.2021 r. do 15.12.2021 r. Nabór na specjalizację dla diagnostów laboratoryjnych prowadzi Wydział Zdrowia przy Urzędzie Wojewódzkim. Więcej informacji na stronie https://www.wf.cm.umk.pl/kandydat/dalsze-ksztalcenie/.

Naczynia laboratoryune