Jesienne Wiadomości Akademickie

Zapraszamy do lektury najnowszych, jesiennych "Wiadomości Akademickich", w których Czytelnicy znajdą m.in. arcyciekawy wywiad z dr Michaliną Radzińską - skrzypaczką, artererapeutką, adiunktem z Katedry Geriatrii (która wykłada na kierunku terapia zajęciowa z aktywizacją osób starszych), opowieść o działalności Wydziału Farmaceutycznego (oraz jego studentów) w czasie pandemii, wykład z cyklu Medycznej Środy dr. hab. Marcina Woźniaka, prof. UMK - "Sherlock Holmes i duchy albo - skąd się biorą płaskoziemcy?", czy relację z 70. Jubileuszowego Kongresu Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Wersja elektroniczna numeru 83 ( październik 2021 ) oraz numerów wcześniejszych jest zamieszczona w zakładce: O Collegium Medicum - Wydawnictwa - Wiadomości Akademickie >>

Zapraszamy do czytania!

Okładka Wiadomości akademickie 83