Szczepienia dla studentów

Studenci Collegium Medicum UMK, którzy odbywają zajęcia na terenie szpitali, mogą przystąpić do zaszczepienia się III dawką szczepionki p/ Covid-19.

Szczepienie może zostać wykonane, jeśli od podania ostatniej dawki upłynęło co najmniej 6 miesięcy. Chętne osoby zapraszamy w dniach 22-26 października (tylko w dni powszednie, tj. piątek, poniedziałek i wtorek), w godzinach 14:30- 16:30 do punktu szczepień zlokalizowanego w budynku głównym Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy, w zespole poradni przyszpitalnych na I piętrze. Informacja dotyczy wszystkich studentów niezależnie od miejsca poprzednich szczepień.

Dłoń w rękawiczce trzyma strzykawkę